Rafał Adamski: Na pewno cieszy wygrana i bramka

Rafał Adamski: Na pewno cieszy wygrana i bramka

- Liczby na pewno budują pewność siebie. Taka jest moja rola w Legii, od tego jestem. Będę dążył to tego, abym robił to jak najbardziej regularne - powiedział zdobywca jednej z bramek w meczu z Bayernem II, napastnik Legii, Rafał Adamski.

Autor: Janusz Partyka

Fot. Jakub Wydra

SPONSOR GŁÓWNYGłówny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Janusz Partyka

Fot. Jakub Wydra

- Liczby na pewno budują pewność siebie. Taka jest moja rola w Legii, od tego jestem. Będę dążył to tego, abym robił to jak najbardziej regularne - powiedział zdobywca jednej z bramek w meczu z Bayernem II, napastnik Legii, Rafał Adamski.

- Graliśmy dziś atakiem pozycyjnym i to my głównie prowadziliśmy grę. Przepracowaliśmy jednak w tym meczu każdy aspekt. Mogliśmy dziś zobaczyć na jakim to jest poziomie i sprawdzić się na tle równie dobrze grającego przeciwnika. Na pewno cieszy wygrana i bramka.

- Kolejny gol? Liczby na pewno budują pewność siebie. Taka jest moja rola w Legii, od tego jestem. Będę dążył to tego, abym robił to jak najbardziej regularne.

- Co mogę powiedzieć o ośrodku adidasa w Herzogenaurach? Jak byłem w lutym w Cetniewie, to było trochę zimniej (śmiech). Na pewno nie ma co porównywać, ciężko jest znaleźć w Europie drugi ośrodek tak dobrze przygotowany, typowo pod sportowców. Nie brakuje tu niczego, jest nawet więcej niż sobie wyobrażałem. Nigdy w takim miejscu nie byłem.

- Widać chyba po każdym z nas, że te trudne warunki dały nam w kość, ale o to chodzi. Musimy teraz wycisnąć z siebie maksa, to będzie z czego czerpać w przyszłości. Będą siły na końcówki, bo patrząc nawet na ostatnią rundę, to one decydowały często o losach meczów.

Udostępnij

Autor

Janusz Partyka

16razyMistrz Polski
21razyPuchar Polski
6razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.