Sektor rodzinny - Legia Warszawa
Sektor rodzinny

  Sektor rodzinny

  Od sezonu 2014/2015 nasz Sektor Rodzinny powiększył się o dwa sektory: 119 i 219. Od sezonu 2018/19 dołączamy kolejne dwa: 120 i 220. Dzięki takiemu rozwiązaniu mecze Legii w tej strefie może oglądać ponad 5 tysięcy kibiców. Zgodnie z założeniami Sektor Rodzinny stanowi propozycję dla osób, które chciałyby przyjść na mecze z dziećmi i wspólnie kibicować w specjalnie dedykowanym i przystosowanym do potrzeb najmłodszych miejscu stadionu.

  Autor: Legia.com

  Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

  Autor: Legia.com

  Oryginalność tej oferty, jak również niska cena, sprawiają, że wielu kibiców decyduje się na zakup karnetów w tym sektorze, aby móc wraz ze swoimi pociechami cieszyć się z dodatkowych atrakcji adresowanych wyłącznie do dzieci oraz oglądać mecze we wspaniałej rodzinnej atmosferze.

  Sektor Rodzinny to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby przychodzić na mecze z dziećmi i wraz ze swoimi pociechami dopingować Legię Warszawa w specjalnie dedykowanym i przystosowanym do potrzeb najmłodszych miejscu stadionu. Oryginalność tej oferty, mnóstwo aktywności adresowanych wyłącznie do najmłodszych pociech, a także niska cena sprawiają, że wielu kibiców Legii decyduje się na zakup karnetów właśnie na nasz Sektor Rodzinny. Miło nam więc poinformować, że od sezonu 2018/2019 Sektor Rodzinny na stadionie Legii powiększy się o dwa dodatkowe sektory: 120 i 220. Oznacza to, że mecze w tej strefie będzie mogło oglądać prawie 5 tysięcy kibiców! Co ważne, nasza oferta dla rodziców i ich pociech jest bardzo atrakcyjna cenowo.

   

  Informujemy, że dla wszystkich dzieci do 13 roku życia, dla których zostaną zakupione karnety na rundę zasadniczą sezonu 2018/19 na Sektor Rodzinny, klub przygotuje specjalny pakiet kibica. O sposobie jego odbioru poinformujemy oddzielnym komunikatem.

  Numery sektorów rodzinnych to 117, 118, 119, 120 (trybuna dolna) oraz 217, 218, 219 i 220 (trybuna górna). Wejście na te sektory znajduje się przy kanałku Piaseczyńskim od ul. Czerniakowskiej (wejście C1).

  W tym sektorze z jedna osobą dorosłą może zakupić bilety dla maksymalnie troje dzieci do 13. roku życia. Maksymalnie w sektorze rodzinnym można zakupić 5 karnetów/biletów: 1 osoba pełnoletnia + 3 dzieci do 13. roku życia + 1 osoba powyżej 13 roku życia.

  W sektorze rodzinnym możliwe są następujące konfiguracje zakupu biletów/karnetów:
   

  Zakup Karnetu dla dzieci do 13 roku życia na sektory rodzinne Stadionu zgodnie z cennikiem określonym w Załączniku nr 1 do Regulaminu jest możliwy wyłącznie w przypadku jednoczesnego zakupu Karnetu na sąsiednie miejsce dla ich opiekuna, którym może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Jeden opiekun może zakupić maksymalnie 3 Karnety dla dzieci do lat 18 oraz dodatkowo jeden Karnet dla osoby, która ukończyła 13 lat na warunkach promocyjnych określonych dla sektorów rodzinnych Stadionu. W sektorze rodzinnym Stadionu dostępne są następujące konfiguracje zakupu Karnetów:

  a)1 osoba pełnoletnia + 1 dziecko do 18 roku życia;

  b)1 osoba pełnoletnia + 2 dzieci do 18 roku życia;

  c)1 osoba pełnoletnia + 2 dzieci do 18 roku życia + 1 osoba powyżej 13 lat (możliwość skorzystania ze standardowych zniżek dla uczniów/studentów i kobiet);

  d)1 osoba pełnoletnia + 3 dzieci do 18 roku życia + 1 osoba powyżej 13 lat (możliwość skorzystania ze standardowych zniżek dla uczniów/studentów i kobiet);

  e)1 osoba pełnoletnia + 1 dziecko do 18 roku życia + 1 osoba powyżej 13 lat (możliwość skorzystania ze standardowych zniżek dla uczniów/studentów i kobiet).


  Poniżej znajduje się schemat stadionu z wydzielonymi sektorami rodzinnymi obowiązującymi w sezonie 2018/19:

  Zdjęcie
  Udostępnij
  16razyMistrz Polski
  20razyPuchar Polski
  5razySuperpuchar Polski
  pobierz oficjalną aplikację klubu
  App StoreGoogle PlayApp Gallery
  © Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.