Dla kibica - Legia Warszawa
Dla kibica

  Dla kibica

  Karta kibica Legii Warszawa jest nieodłącznym elementem programu lojalnościowego Legiony, który wyróżnia najwierniejszych kibiców i daje im możliwość wygrania unikatowych nagród.

  Autor: Legia.com

  Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

  Autor: Legia.com

  JEŚLI NIE POSIADASZ KARTY KIBICA

  Mistrzowską kartę kibica Legii Warszawa możesz uzyskać na dwa sposoby:

  1. Udaj się do siedziby Klubu.

  Punkt Obsługi Kibiców (POK) przy ul. Łazienkowskiej 3 czynny jest 7 dni w tygodniu w następujących godzinach:
   

  Poniedziałek – piątek 11:00 - 19:00
  Sobota 10:00 – 17:00
  Niedziela 10:00 – 16:00* 

   

  *tylko niedziele handlowe

  W dni meczowe POK funkcjonuje od 10:00 do momentu rozpoczęcia II połowy meczu. 

  Czytelnie wypełnij i podpisz formularz karty kibica - dostępny jest na miejscu w POK oraz na oficjalnej stronie Klubu pod tym adresem

  Złóż osobiście formularz i przedstaw pracownikowi Klubu ważny dokument tożsamości w celu weryfikacji danych - dowód osobisty, prawo jazdy lub legitymację ubezpieczeniową. Osobom poniżej 13 roku życia oraz ubezwłasnowolnionym całkowicie musi towarzyszyć przy składaniu wniosku przedstawiciel ustawowy (np. rodzic) i tylko on może wypełnić wniosek danymi takiej osoby, składając swój podpis pod wnioskiem.

  Osoby w wieku pomiędzy 13 a 18 rokiem życia oraz ubezwłasnowolnione częściowo mogą wypełnić, podpisać i złożyć wniosek osobiście, jednak wymagane jest załączenie przez nich do wniosku pisemnej zgody na wydanie karty kibica udzielonej przez przedstawiciela ustawowego (rodzica). 

  Do wyrobienia karty potrzebny jest dowód osobisty. W przypadku dzieci legitymacja szkolna, kserokopia dowodu osobistego jednego z rodziców (opiekunów).

  Odbierając w siedzibie Klubu swoją kartę ze zdjęciem zyskujesz możliwość zakupu biletu/karnetu nie tylko w kasie oraz w systemie on-line, ale również możliwość  zakupu biletu komunikacji miejskiej. Nowa mistrzowska karta kibica jest w pełni zintegrowana z systemem karty miejskiej ZTM, dzięki czemu będzie można za jej pomocą zakupić bilet, jak i dojechać na stadion Legii. Natomiast zakup w systemie on-line pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć stania w długich kolejkach do kas.

   

  Regulamin Karty Kibica Legii Warszawa
   

  Karta kibica Legii Warszawa to także zniżki i rabaty, z których można korzystać po okaznaiu kartym.in. w:


  Multikino - zniżki na wybrane wydarzenia - o terminach wydarzeń będziemy informować na bieżąco na naszej oficjalnej stronie

   

  2. Zarejestruj się w programie Legiony i odbieraj nagrody.

   

  Celem programu lojalnościowego, nawiązującego do tradycji wojskowej Klubu, jest wyróżnienie najwierniejszych kibiców i podziękowanie im w najcenniejszy sposób – poprzez umożliwienie dostępu za kulisy Klubu. Wierzymy, że w ten sposób poczują się oni wyjątkowo docenieni – niezależnie od tego, na której trybunie zajmują miejsca i jakie bilety kupują.

   

  Aby zalogować się do swojego profilu, wystarczy znać numer swojej karty kibica i adres e-mail  – te same dane, które wymagane są do zakupu biletu przez Internet. Jeśli w Klubie nie mamy Twojego adresu e-mail, należy go uzupełnić w POK-u lub na naszej stronie internetowej, w zakładce Strefa Kibica w systemie biletowym.
   

  3. Ważność kart kibica.

   

  - Wymiana plastikowych kart jest ustalona odpowiednią ustawą, która reguluje termin ważności karty i nakazuje jej wymianę po upływie określonego terminu. Karta kibica Legii Warszawa bez daty ważności jest nieważna - taką kartę należy wymienić w Punkcie Obsługi Kibica.


  - Nowe karty kibica mają 5-letni okres ważności. Po upływie terminu ważności kartę należy wymienić na nową.


  - Wymiana karty na nową jest płatna według aktualnego cennika dostępnego w Punkcie Obsługi Kibica.

   

  INFORMACJA EKSTRAKLASY S.A. O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

  Ekstraklasa S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D niniejszym informuje, iż jest administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pomocą „Wniosku o wydanie karty kibica „Extrakarta” w zakresie danych: wizerunek twarzy, imię i nazwisko, numer PESEL, a w przypadku braku nr PESEL – rodzaj, seria i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość. Podanie wskazanych danych jest obowiązkowe, a obowiązek ten wynika z art. 13 ustawy z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. 2009 r. Nr 62, poz. 504 ze zm.). Dane te przetwarzane są przez Ekstraklasę S.A. w celu umożliwienia identyfikacji uczestników imprez masowych – meczów piłki nożnej, zgodnie z wymogami ww. ustawy. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania.

  Udostępnij
  16razyMistrz Polski
  20razyPuchar Polski
  5razySuperpuchar Polski
  pobierz oficjalną aplikację klubu
  App StoreGoogle PlayApp Gallery
  © Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.