Co musisz wiedzieć o aplikacji mobilnej Legii Warszawa

  Nowa aplikacja mobilna Legii Warszawa dostępna w sklepach Google Play i App Store
  Główny sponsor Fortuna
  • Udostępnij

  LINK ANDROID

   

  LINK APPLE 

   

   

  Nowa aplikacja mobilna Legii Warszawa oznacza, że teraz najważniejsze wyselekcjonowane materiały i informacje dotyczące klubu Legia Warszawa możecie mieć zawsze pod ręką - w waszych telefonach. W aplikacji łatwiej możecie śledzić znane Wam już z nowej Legia.com centra meczowe i bieżące statystyki na żywo. Jest możliwość dodawania do swojego kalendarza nadchodzących wydarzeń odbywających się na stadionie Legii i nie tylko.  

  Aplikacja to produkt, który rozwijamy na bieżąco. Będziemy przyglądać się jak jej używacie i rozbudowywać o nowe funkcje.

   

  Poniżej prezentujemy najważniejsze funkcje naszego nowego narzędzia, które już teraz możecie ściągnąć na swoje smartfony działające w systemie Android oraz iOS.

  Nową aplikację Legia Warszawa pobierzecie ze sklepów App Store oraz Google Play Store.
   

  Centrum Meczowe 

   

  Dzięki aplikacji możecie jeszcze wygodniej śledzić przebieg każdego meczu. W Centrum Meczowym już na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem znajdziecie wiadomości o drużynie i przygotowaniach do spotkania, relacje na żywo, a także ekskluzywne zdjęcia i materiały wideo z murawy. Wszystkie aktualizacje pojawiają się w czasie rzeczywistym!
   

  Aktualności

   

  Chcecie być na bieżąco z najważniejszymi informacjami na temat Legii? Teraz to jeszcze prostsze! Na ekranie głównym aplikacji znajdziecie codzienną porcję starannie wyselekcjonowanych informacji i newsów związanych z klubem. A jednym kliknięciem możecie przejść na mobilną Legia.com, gdzie znajdziecie wszystko.

  Kalendarz

   

  Kalendarz to niezbędnik każdego zagorzałego fana. Nasz został przygotowany tak, by znaleźć tam także nie tylko wydarzenia związane z piłką nożną. Na stadionie Legii odbywa się wiele ciekawych imprez i wydarzeń, o których chcemy informować na bieżąco, i na które chcemy zaprosić wszystkich związanych z naszym klubem. W szybki i prosty sposób możecie sprawdzić, kiedy rozegramy najbliższe mecze, a także znaleźć informacje o biletach i zawodach sportowych związanych z innymi sekcjami klubu. Wybierzcie interesujące was wydarzenia i dodajcie je do ulubionych, a pojawią się w waszym osobistym kalendarzu. 

  Powiadomienia

   

  Nie przegapicie żadnej istotnej informacji o Legii dzięki powiadomieniom push w Waszych telefonach.

  Udostępnij
  14razyMistrz Polski
  19razyPuchar Polski
  4razySuperpuchar Polski
  Sponsor główny
  Fortuna
  Oficjalny sponsor
  Krolewskie
  Cashback-world
  4move
  Sponsor techniczny
  Adidas
  Partnerzy
  Pepsi
  Toyota
  Came
  Enel-med
  Media markt
  HolidayInn
  Ele-taxi
  Westminster
  Mpwik
  Kranowka
  Pepsi
  Toyota
  Came
  Enel-med
  Media markt
  HolidayInn
  Ele-taxi
  Westminster
  Mpwik
  Kranowka
  Partner internetowy
  Home.pl
  Oficjalny partner fotograficzny
  Fotoforma.pl
  Oficjalny dostawca ciepła
  PGNiG-TERMIKA
  Zakochaj-sie-w-sportowej-warszawie
  EsktraklasaECA Europe