Wycieczki po stadionie Legii Warszawa

  Deyna, Brychczy, Boruc, pasja, duma, waleczność, Żyleta, emocje, kibice, i… Ty. Odwiedź stadion Legii i stwórz swoją historię w tym wyjątkowym miejscu!
  • Udostępnij

  Z kim reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz eliminacji Mistrzostw Świata? Kiedy w Polsce rozegrano pierwszy mecz Piłkarskiego Pucharu Europy Mistrzów Krajowych? Przekonaj się, dlaczego stadion Legii jest warty wizyty nie tylko podczas meczu. Przyjdź! Spędź czas! Dowiedz się więcej!

   

  VOUCHER na zwiedzanie stadionu - fantastyczny prezent na każdą okazję!

   

  Połącz wycieczkę z edukację - poznaj program edukacyjny Fundacji Legii

   

  WYCIECZKI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

  Trasa Czerwona
  Spędź czas na najsławniejszej i najgłośniejszej trybunie kibiców Legii Warszawa - „Żylecie”. Zrób zdjęcie przy ławkach rezerwowych, zobacz skąd piłkarze wychodzą na murawę oraz poznaj "Galerię Mistrzów". Odwiedź piłkarską szatnię i zobacz strefę pracy dziennikarzy. Czas wycieczki ok 50 - 60 minut.

  Trasa Biała
  Chcesz zobaczyć jeszcze więcej? Na Trasie Białej dodatkowo odwiedzisz ekskluzywne miejsca stadionu, w których czas spędzają osoby ze świata artystycznego, biznesu i polityki. Odwiedzisz też miejsca, w których co dzień toczy się życie biznesowe klubu i Warszawy. Czas wycieczki ok. 80-90 minut.

  Trasa Zielona
  Wyjątkowe wrażenia piłkarskie na specjalne zamówienie. Trasa Biała rozszerzona o możliwość obejrzenia  kilkunastu minut treningu pierwszej drużyny. Maksymalna liczba uczestników to 25 osób. Dowiedz się, kiedy możesz skorzystać – wycieczki@legia.pl. Czas wycieczki ok. 120 minut.

   

  Bilety dla grup zorganizowanych wymagają uczestnictwa przynajmniej 15 osób. (Par. 1, pkt 5 Regulaminu).

   

  Wybierz dostępny dzień spośród zaznaczonych na zielono.

  WYCIECZKI DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH ODBYWAJĄ SIĘ CODZIENNIE O GODZINIE 12:00, 14:00 i 16:00

   

  ZA WYJĄTKIEM DNI, KIEDY STADION JEST NIEDOSTĘPNY DO ZWIEDZANIA → PATRZ: HARMONOGRAM

  Na terminy wycieczek dla osób indywidualnych nie jest prowadzona i wymagana rezerwacja. Bilet są sprzedawane na wybrany dzień bezpośrednio w kasie.

   

  Bezpłatne wejście przysługuje: dzieciom do lat 6 pod opieką dorosłych na trasach dla osób indywidualnych, kombatantom na podstawie okazanej legitymacji, 1 opiekunowi grupy zorganizowanej na każde 10 osób z biletami ulgowymi.

   

  Bilety są sprzedawane w kasach Punktu Obsługi Kibica (POK) od ul. Łazienkowskiej (płatność gotówką oraz kartą płatniczą).

   

  Muzeum Legii Warszawa

  Specjalna propozycja dla odwiedzających stadion na jednej z naszych barwnych tras. Podczas planowania wycieczki grupy zorganizowanej możecie też dowiedzieć się jeszcze więcej w czasie bezpłatnej wizyty w Muzeum Legii.

   

  Jak skorzystać:

  - Podczas telefonicznej rezerwacji terminu zwiedzania stadionu sprawdź możliwość odwiedzenia Muzeum.

  - Czas spędzony w Muzeum to 30 minut opowieści o historii Legii i sukcesach nie tylko w piłce nożnej.

  - Oferta wyłącznie dla odwiedzających stadion na wycieczkach dla grup zorganizowanych (od 15 do 40 osób).

   

  Rezerwacja wycieczki:

  Zadzwoń pod numer 608 542 541 (telefon czynny od poniedziałku do piątku od godziny 09:00 do 17:00) lub napisz: wycieczki@legia.pl.

  "Na tropie Misia Kazka" - edukacyjna zabawa specjalnie dla najmłodszych Legionistów i Legionistek

   

  Edukacyjna zabawa na stadionie Legii Warszawa specjalnie dla najmłodszych Legionistów i Legionistek - zaprasza ulubiona przez przedszkolaków maskotka klubu Miś Kazek.

  Przygoda „Na tropie Misia Kazka” to połączenie dobrej zabawy, aktywności ruchowej i edukacji. Podczas czasu spędzonego na stadionie najmłodsi odwiedzą jego serce, czyli szatnie piłkarską oraz ławki rezerwowych. Przewodnik opowie barwne historie oraz  przekaże zadania, które przygotował dla nich sam Miś Kazek.

  Po tym jak dzieci poznają Legię oraz odnajdą Misia Kazka na stadionie, czeka na nich niesamowita zabawa na sektorze rodzinnym. Wśród atrakcji są:

  • rysowanie;
  • strzał do bramki celnościowej;
  • rzut do kosza;
  • sprawdzenie ile muszę urosnąć, aby zrównać się z zawodnikami Legii.

   

  Oczywiście najważniejsze - w trakcie zabawy na sektorze rodzinnym z grupą będzie Miś Kazek, który chętnie pobawi się z dziećmi, zrobi sobie z nimi zdjęcie czy też przybije piątki.

  Koszt przygody „Na tropie Misia Kazka” to 19 zł od uczestnika. Cena obejmuje od 60 do 80 minut zabawy edukacyjnej w towarzystwie Misia Kazka, animatora oraz przewodnika. Do zabawy zapraszamy grupy od 15 do 25 przedszkolaków.

  Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 608 542 541 lub pod adresem mailowym: natropiemisia@legia.pl.
         

  Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych skierowana do organizatorów wycieczek

   

  Jeśli skontaktujesz się z nami w celu organizacji / dokonania rezerwacji wycieczki w jeden ze wskazanych powyżej sposobów (telefonicznie lub mailowo), Legia Warszawa S.A. (adres: ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa) („Legia”), pozyska od Ciebie i będzie przetwarzać Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail) jako ich administrator. Legia będzie przetwarzać uzyskane w ten sposób dane osobowe w następujących celach: (i) wykonania umowy z Tobą – jeśli będziesz stroną umowy z Legią w zakresie organizacji wycieczki, (ii) kontaktów z Tobą w sprawie wycieczki, w tym jej organizacji i przeprowadzenia, (iii) wypełnienia przez Legię obowiązków prawnych ciążących na Legii, np. w zakresie podatków i rachunkowości, związanych z wycieczką, (iv) ewentualnego ustalenia, dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami. W związku z faktem, że Legia będzie przetwarzać Twoje dane osobowe, przysługiwać Ci będą następujące prawa: dostępu do danych; otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawa do przeniesienia danych czy wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Będziesz również mieć prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dowiedz się więcej o przetwarzaniu przez Legię Twoich danych osobowych jako osoby organizującej/rezerwującej wycieczkę, zapoznając się z par. 8 Regulaminu Zwiedzania Stadionu Legii, który znajduje się na stronie internetowej https://legia.com/regulaminy.

  Udostępnij
  14razyMistrz Polski
  19razyPuchar Polski
  4razySuperpuchar Polski
  Sponsor główny
  fortuna
  Oficjalny sponsor
  krolewskie
  cashback-world
  4move
  Sponsor techniczny
  adidas
  Partnerzy
  pepsi
  toyota
  came
  enel-med
  media markt
  holidayInn
  ele-taxi
  westminster
  mpwik
  kranowka
  pepsi
  toyota
  came
  enel-med
  media markt
  holidayInn
  ele-taxi
  westminster
  mpwik
  kranowka
  Partner internetowy
  home.pl
  zakochaj-sie-w-sportowej-warszawie
  esktraklasaECA Europe
  Oficjalny dostawca ciepła
  PGNiG-TERMIKA
  zakochaj-sie-w-sportowej-warszawie
  esktraklasaECA Europe
  © Legia Warszawa S.A.Wszelkie prawa zastrzeżone.