Dwa zwycięstwa jednego dnia. Legia - FK Vozdovac 1:0 - Legia Warszawa
Plus500
Dwa zwycięstwa jednego dnia. Legia - FK Vozdovac 1:0

Legia Warszawa w drugim środowym sparingu wygrała z serbskim FK Vozdovac 1:0 po golu Mateusza Cholewiaka.

Autor: Przemysław Gołaszewski

W drugim środowym meczu kontrolnym Legia Warszawa wygrała 1:0 z serbskim FK Vozdovac. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w 80. minucie Mateusz Cholewiak. Legioniści przez całe spotkanie kontrolowali boiskowe wydarzenia. Stołeczna drużyna najbardziej zaskoczyła rywali wysokim pressingiem. Serbowie wielokrotnie zmuszeni byli wybijać piłkę za linie boczne.

Zdjęcie

Na bramkę musieliśmy jednak poczekać do 80. minuty. Mateusz Cholewiak, który zastąpił w drugiej połowie Macieja Rosołka, otrzymał płaskie podanie z lewej strony boiska od Luquinhasa, opanował piłkę i strzałem po ziemi posłał ją do bramki rywali. Wcześniej swoją szansę miał wspomniany Rosołek, ale młody napastnik nie zdołał pokonać golkipera serbskiej drużyny w sytuacji sam na sam. Groźnym uderzeniem z dystansu popisał się też Luquinhas. Brazylijczyk przeniósł jednak piłkę nad poprzeczką.